המומחיות שלנו

אמיס הינה חברה משפחתית העוסקת בייבוא בדים יוקרתיים מכל רחבי העולם. החברה הוקמה בשנת 1987, ומאז ועד היום, היא נחשבת לפורצת דרך בכל הקשור להליכי ייבוא של בדים ואביזרי אופנה יוקרתיים המשרתים את תעשיית האופנה הישראלית. החברה הוקמה על ידי זוג ההורים, ואליהם הצטרפו ילדיהם, כאשר שם החברה נושא את האות הראשונה בשם הפרטי של כל אחד ואחת מבני המשפחה: א.מ.י.ס.

בראשית דרכה, החברה פעלה באזור דרום תל-אביב בתחום אביזרי האופנה היוקרתיים. במרוצת השנים, חברת אמיס החלה לעסוק בתחום הייבוא, והייתה לחברה הישראלית הראשונה המייבאת לארץ אפליקציות מאבני קריסטל, אשר גרמו למהפכה של ממש בכל הקשור לעיצוב שמלות ערב ושמלות כלה. בשנת 1999, החברה העבירה את פעילותה לאזור נחלת בנימין, ולאור התרחבות פעילותה העתיקה את עסקיה לחנות גדולה ומרשימה ברחוב גרוזנברג בתל אביב.

אמיס – הבחירה הטבעית של כל מעצבי האופנה המובילים!

כל מעצב אופנה יודע: מאחורי כל שמלה יש אמיס

בשנתיים האחרונות חנות הדגל ברחוב גרוזנברג הוסבה למרכז לוגיסטי ארצי המתמחה באספקת חומרי גלם למעצבי האופנה המובילים ביותר בישראל. המרכז הלוגיסטי של חברת אמיס מעמיד לרשות מעצבי האופנה הישראליים היצע מרשים ומגוון של בדים יוקרתיים מכל רחבי העולם, החל מתחרות יוקרתיות המגיעות מצרפת, דרך רקמות
מרהיבות המגיעות מהודו ועד לרקמות עבודות יד מחורזות. בנוסף להיצע הבדים העצום העומד לרשותכם במרכז הלוגיסטי, תוכלו ליהנות גם מיתר התמחויות החברה הכוללות בין השאר:

מתן שירותי ייעוץ והכוונה בבחירת הבד.
התאמת הבד לסגנון הבגד –מודרני, רומנטי, מחורז, הרמת השמלה וכו.
בניית בד- ייצור גדם באמצעות שילוב של מספד בדים
בניית רקע לתחרה
בנוסף, חברת אמיס מתמחה בהליכי ייבוא ושיווק של אביזרים לשמלות כלה, לרבות, כתרים, חרוזי קריסטל, פנינים אמיתיות, סרטי קישוט, אפליקציות, ותחתיות לשמלות כלה.

 

<בנוסף החברה הינה נציגה של מוצרי Dusey וחברת preciosa – יצרנית עולמית מובילה של אבני קריסטל לתעשיית האופנה.</blockquote