עולם של בדים למכירה

חברת אמיס, הידועה בכל אזור המרכז כחברה המומלצת ביותר בתחום בדים למכירה, מחזיקה במגוון רחב ביותר של שלל בדים שונים המיובאים מחו"ל ויוצרים עבורכם מגוון גדול ומשובח של מיטב הבדים למכירה אותם מבקשים.

במבין כל חברות הבדים למכירה, חברת אמיס נחשבת לוותיקה ביותר בתחום זה עם ניסיון הנפרש על פני כמעט 30 שנה אשר עוסקת ביבוא ומסחר בבדים הן לסקטור הפרטי והן לסקטור הסיטונאי.

ברחוב גרוזנברג בתל אביב תמצאו מרכז לוגיסטי גדול ומתקדם בכולל בתוכו את כל מה שחלמתם עליו מבחינת חומרי הגלם לתחום האופנה לצד אביזרי אופנה מרהיבים ומיוחדים אותם ניתן למצוא רק שם.

אינספור אפשרויות עיצוב ב"אמיס"

ייבוא הבדים מרחבי העולם יוצרים קשת רחבה של אפשרויות בלתי מוגבלות לעיצוב וסגנון ייחודי על פי דרישתכם כאשר המוטו של חברת אמיס הוא "איכות ללא תחרות".

שלל סוגי הבדים למכירה אותם תמצאו בחברתנו עשויים לשמש אתכם למגוון צרכים בעולם האופנה לרבות ביגוד, שמלות כלה, שמלות ערב ועוד…

בחברת אמיס תמצאו בית חם ומקצועי בכל הנוסע לתחום האופנה הבינלאומי עם מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת כגון: שירותי ייעוץ והכוונה, התאמה של סוגי הבדים לסגנון הבגד, שירותי שיווק ומכירה של אביזרי אופנה ועוד.

לרשות לקוחותינו עומדים סוכנים מקצועיים ומסורים בנוסף לאנשי מקצוע שיסייעו לכם בבחירה הנכונה והאופטימאלית ביותר עבורכם.

המגוון הגדול והמיוחד ביותר בישראל של בדים למכירה נמצא באמיס, אתם מוזמנים להגיע ולגלות עולם שלם של חומרי גלם לאופנה במיטבה מהארץ ומהעולם, שהוא בהישג ידכם כבר עכשיו.

בדים למכירה ולעיצוב שמלות כלה

מעצבי ומעצבות שמלות כלה בוחרים באמיס כבר מהרגע הראשון. ייבוא הבדים ואביזרי האופנה מכל רחבי העולם מאפשרים בחירה מדויקת וקפדנית העונה על הדרישות שלהם וכמובן של כלל לקוחותינו הפרטיים המוזמנים לרכישה מושלמת של בדים למכירה.

בין שלל סוגי הבדים תמצאו אצלנו גם: רשלים – תחרות צרפתיות, רקמות מחורזות, תחרה צרפתית, רקמות הודיות ועוד רבים ומיוחדים בתחום הבדים.

לא בכדי נחשבת חברת אמיס לבית של מעצבי האופנה בישראל ולכתובת הראשונה של הלקוחות הפרטיים  המחפשים מבחר של בדים איכותיים ואביזרי אופנה במקום אחד!