בדי יוקרה

מגוון הבדים בעולם הטקסטיל אינם משתווים לבדי יוקרה שהם כמובן יקרים יותר , מרשימים ובעלי נוכחות הרבה יותר מכל סוג בד אחר. מבין בדי היוקרה ניתן למצוא שלל סוגים כגון: ברוקרד, משי, טפט, בדי קרפ חלקים, תחרות, שיפון, אורגנזה, כותנה יקרה, תחרות רקומות ועוד.

השימוש בבדי יוקרה שמור להזדמנויות מיוחדות כאשר הנפוצה שבהן היא עיצוב שמלות כלה וערב. ההשקעה העצומה הנדרשת בעיצובן של שמלות אלה מצריכות לא רק עיצוב מיוחד וסגנון מקורי אלא גם שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר בעלי המראה היוקרתי והיוצא דופן המאפיין רק את בדי היוקרה. בדי יוקרה מקנים מראה בלתי נשכח לכל עיצוב ומתאימים בעיקר להזדמנויות חגיגיות מאחר והם מייצגים מראה אקסקלוסיבי יותר המקבל חזות מרשימה וכוללת יחד עם אביזרי אופנה מתאימים ותכשיטים המשלימים את היוקרה וההרמוניה במראה זה.

כיצד תשיגו את בדי היוקרה הטובים ביותר?

מאחר ובדי יוקרה הם אבן היסוד לכל עיצוב מנצח שעולה בקנה אחד עם תפירה עילית וסטנדרטים גבוהים של איכות, חשוב לקנותם רק במקומות המתמחים בכך. מראה יוקרתי מתחיל בראש ובראשונה בבחירה נכונה, מדויקת ומוקפדת של בדי יוקרה ואין ספק כי בחירה זאת מתחילה ונגמרת בחברת אמיס, החברה הטובה ביותר לשיווק ויבוא בדי יוקרה בישראל. לנוחות מושלמת, למראה מרשים ולשמלה מנצחת בין אם מדבר בשמלת כלה או בשמלת ערב הרי שלבדי היוקרה חשיבות עליונה בכך.

אמיס הכתובת שלכם לבדי יוקרה מרהיבים ויוצאי דופן

קרוב ל- 30 שנה עשייה בתחום הטקסטיל בישראל הובילו את חברת אמיס להיות פורצת דרך בכל הקשור לבדי יוקרה ולשיווקם בישראל. מרבית המעצבים כבר יודעים שאמיס תספק להם את חומרי הגלם המיוחדים והאיכותיים ביותר לכל עיצוב שעולה על רוחם לרבות בדי יוקרה מכל רחבי העולם.

מגוון שירותים במרכז לוגיסטי גדול במרכז תל אביב

המרכז המתקדם בעל המבחר העצום של בדי היוקרה הועתק מנחלת בנימין לרחוב גרוזנברג בתל אביב על מנת להעניק לכם חווית קנייה מהטובות שיש.

לרשות המעצבים והלקוחות הפרטיים עומד מגוון אדיר של בדים עשירים ושלל אביזרי אופנה לכל עיצוב ולכל מראה באיכות חסרת פשרות וכמובן שירותי יעוץ והכוונה של אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה להתאמה מושלמת ולמענה מדויק של הצרכים שלכם.