שמלות כלה בתפירה אישית

שמלות כלה בתפירה אישית הפכו לדבר נפוץ במיוחד בתחום עיצוב האופנה. כלות רבות מבקשות לעצב את שמלת הכלולות שלהן כפי שהן רואות בדמיונן וליצור יחד עם המעצב את שמלת החלומות אותה רצו כל השנים. לבישת שמלת כלה הינה הזדמנות חד פעמית להגשים את החלום ללבוש בדיוק את מה שאת מרגישה ולהראות כפי שחלמת ולכן מעצב או מעצבת שמלות כלה אשר עוסקים גם בשמלות כלה בתפירה אישית היא המענה הנכון עבור כלות אלה.

בדי יוקרה לשמלות בתפירה אישית

חומר הגלם הבסיסי ביותר בכל עיצוב ופריט טקסטיל הוא הבד. בחירה מדויקת של בדים היא הצעד הראשון והחשוב ביותר ליצירה מושלמת ואיכותית שתתקבל, בסופו של דבר, לשביעות רצונכם המלאה ותקנה לכם את המראה המיוחל.

 

כאשר מדובר בשמלות כלה הרי שאין להתפשר, וזאת מאחר ומדובר בהזדמנות חגיגית וחד פעמית לבחור את הרכב הבד של השמלה וליהנות מאיכות ומסטנדרטים גבוהים של עיצוב ותפירה עילית.

לקוחות פרטיים ומעצבי אופנה – אמיס הוא הבית שלכם!

חברת אמיס היא חברה וותיקה ומנוסה מאוד בתחום הסחר בבדים. כבר לשלושה עשורים שהיא מייבאת ומשווקת מבחר רב של סוגי בדים יוקרתיים ואיכותיים למעצבי אופנה וללקוחות פרטיים לשם תפירה אישית של שמלות כלה או בשמם השני – שמלות כלה בעיצוב אישי

המרכז הגדול והמתקדם ביותר עומד לרשותכם ברחוב גרוזנברג בתל אביב והועתק מנחלת בנימין לטובת הכלל על מנת להקנות בחירה מגוונת מתוך שלל סוגים עצום של בדים מכל רחבי העולם. תחת קורת גג אחת תמצאו באמיס את כל שירותי השיווק ומכירת בדים, שירותי ייעוץ וליווי למכירה, התאמה אישית וכמובן מכירת אביזרי אופנה לרבות אביזרים לשמלות כלה שהם מרהיבים ומיוחדים ולא ניתן להשיגם במקומות נוספים.

ההיצע המפואר של חברת אמיס הכולל שלל סוגי בדים ובניהם: משי, אורגנזה, תחרה, רקמה, סאטן ועוד הוא בהחלט מקור להשראה עבור מעצבים רבים, היות ומגוון כה רחב של סוגי בדים פותח עולם שלם של אפשרויות עיצוב בפניהם ומאפשר לדמיון וליצירתיות להפליג וכמובן לבוא לאחר מכן לידי מימוש באמצעות שימוש בבדים אלה המיובאים מכל העולם.